• ساعت : ۱۱:۵۱
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ 
  • کد خبر : ۳۱۵۴
تبدیل بیش از ۳هزار كیلومتر شبكه مسی به كابل خودنگهدار در گلستان/۴۱ درصد شبكه فشار ضعیف هوایی استان به كابل خودنگهدار مجهز شدند
معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق گلستان گفت : تاکنون ۳هزار و ۷۰کیلومتر از شبکه های برق مسی فشار ضعیف به کابل خودنگهدار تبدیل شدند که شامل روستاها و شهر های استان می باشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گلستان؛بهرام قائمی گفت : ۴۱ درصد از کل شبکه های فشار ضعیف هوایی استان در راستای پایداری کامل و نوسازی شبکه های فشار ضعیف به کابل خودنگهدار تبدیل شده اند .

وی افزود : با این نوسازی، ضمن کاهش تلفات فنی شبکه برق،خدمات رسانی به مشترکین استان بهبود می یابد و همچنین به حفظ محیط زیست و جلوگیری از سرقت تجهیزات شبکه برق و حفظ بیت المال کمک می کند.

قائمی اضافه کرد : این خدمات و نوسازی شبکه های فشار ضعیف هوایی همچنان ادامه دارد و با تخصیص اعتبارات لازم، این مهم سرعت بیشتری خواهد شد.

قائمی گفت : بيش از ۴هزار و ۵۶۰ کیلومتر شبکه فشار ضعیف هوایی دیگر در استان گلستان نیاز به تعویض با کابل خودنگهدار دارد که در برنامه کوتاه مدت و میان مدت این شرکت قرار گرفته است.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.7.0
    V6.1.7.0